Spievankovo vo vašej škôlke

 

Zapojte sa do narodeninovej súťaže a vyhrajte deň v škôlke so Spievankovom.

(tu bude video č. 1, namiesto tohto videa zo škôlky)

Ako sa zapojiť?

Dajte nám vedieť, ktoré video zo Spievankova je vaše najobľúbenejišie a vyhrajte pre škôlku, kam chodí vaše dieťa (deti) skvelý deň plný hudby, tanca a zábavy. Zapojiť sa do súťaže je jednoduché a my veľmi radi prídeme za vami do akejkoľkovek škôlky na Slovensku . Stačí urobiť tieto 3 rýchle kroky:

  1. Vyberte si obľúbené video zo Spievankova z nášho YouTube kanál 
  2. Zazdieľajte ho na svojom Facebook profile, alebo napíšte o ňom, krátky článok na svojom webe
  3. Pošlite nám email na spievankovo.sutaz@gmail.com s adresou škôlky pre ktorú chcete deň plný hudby, tanca a zábavy vyhrať 

 

My tak následne na základe počtu zhliadnutí jednotlivých videí uvidíme, ktoré videá sa vám, našim skvelým spievankáčom najviac páčia a v budúcnoti tak vieme tvoriť viac takých videí, ktoré máte najradšej. Zároveň XX.10.2018 o XX v živom vysielaní, ktoré sa uskutoční priamo v našom YouTube kanáli vyžrebujeme zo všetkých emailov 1 škôlku v ktorej naše narodeniny spolu s deťmi poriadne oslávime. Aby vám nič dôležité neuniklo prihláste sa cez tento link na odber do nášho YouTube kanála. Zároveň tak budete aj informovaný (cez YouTube notifikáciu) o pripravovanom živom vysielaní v ktorom vyžrebujeme možno práve vás. 

TIP: Čím viac rodičov z jednej škôlky urobí 3 jednoduché kroky popísané vyššie, tým väčšiu šancu na výhru máte. :)

A ako to vyzeralo na návšteve v škôlke minule, si môžete pozrieť v tomto videu:

Kompletné oficiálne pravidlá celej súťaže nájdete tu