• 1 z 5
 

Kúzelné čítanie SPIEVANKOVO SET

 

Poďte vyskúšať KÚZELNÉ ČÍTANIE so Spievankovom!

Exkluzívny set interaktívnej knihy a ceruzky. Teraz vo výhodnom sete za SUPER CENU!

PRE NOVÁČIKOV - ideálny   darček!

Bežná cena €74,98
Ušetríte €10,99 (–14 %)
€63,99
   
Kategória KNIHY
 

Nepoznáte tento produkt? Nech sa páči, zoznámte sa :-)

ALBI Kúzelné čítanie - Spievankovo je interaktívna kniha, ktorá zabaví Vaše dieťa na hodiny... Pero dieťa prikladá na objekty v knihe, ktoré mu v troch režimoch prehrávajú rôzny obsah - základné pomenovania, zaujímavé dialógy alebo pesničku/vydávajú zvuky. Okrem toho v nej nájdete dva typy kvízov - ľahší a ťažší a na konci zábavnú spoločenskú hru. Vďaka peru sa dieťa nielen zabaví, ale aj naučí množstvo užitočných vecí celkom samé. Tento koncept nám umožnil "oživiť" obľúbené postavy zo Spievankova, vyrozprávať vám o nich nové veselé príbehy. Môžete sa započúvať do ich vtipných dialógov a množstva obľúbených aj nových pesničiek zo SPIEVANKOVA.

Vo zvýhodnenom sete nájdete:

Elektronická ceruzka ALBI

Ceruzka slúži ako čítacie zariadenie a zároveň reproduktor. Dajú sa k nej pripojiť slúchadlá, čo je užitočná funkcionalita :-) Ceruzka obsahuje vlastnú batériu, ktorá sa nabíja pomocou USB káblu a nabíjačky. Ceruzka vám stačí jedna - k nej si potom dokupujete už iba knihy podľa veku a záujmu dieťaťa. V súčasnosti existuje veľké množstvo titulov v tejto edícií a neustále pribúdajú nové.... JE TO SKVELÁ INVESTÍCIA! 

Obsah balenia: ceruzka, stojan, nabíjačka, kábel USB, návod na používanie

KNIHA - Kúzelné čítanie SPIEVANKOVO o povolaniach

Súčasťou balenia je kniha zo Spievankova.  Vyberte sa prežiť nové dobrodružstvá Spievanky a Zahrajka v téme POVOLANÍ - tradičných, vtipných aj úplne nových, o ktorých ste ešte nepočuli. Množstvo nových pesničiek, pútavý príbeh, vtipné dialógy, zábavné kvízy, spoločenská hra v závere knihy. 

Kniha je vhodná pre deti od 2 rokov, prispôsobili sme veľkosť detailov, náročnosť textov aj náučné informácie sú spracované vhodným spôsobom. Pre starších sme do knihy schovali množstvo vtipných momentov a nové skvelé pesničky. Rodičia si znovu prídu na svoje a nájdu v knihe vtipné odkazy :-) 

Kniha obsahuje viac ako 2000 zvukov
Nahovorili: Mária Podhradská, Richard Čanaky, Roman Pomajbo

Podobné produkty

   
 • Spievanka, Zahrajko a zatúlaná píšťalka copy 128
  Spievanka, Zahrajko a zatúlaná píšťalka

  Pútavé čítanie o dobrodružstvách, rozdelené do kapitol, ktoré sa dajú čítať samostatne ako minipríbehy. Vhodné aj ako prvé čítanie pre školákov. Kniha je bohato ilustrovaná, takže si prídu na svoje aj menšie detičky.

   

  €11,90
 • Spevníček plný pesničiek a kresbičiek copy 221
  Spevníček plný pesničiek a kresbičiek

  Unikátna hudobná zbierka s notami a akordami. Spevník obsahuje výber 100 najkrajších piesní. Nechýba výber z obľúbených filmov, zimné pesničky, koledy a uspávanky. Praktická hrebeňová väzba dobre drží na klavíri či notovom stojane.

  Praktická hrebeňová väzba, pre jednoduché použitie v stojane na noty.

   

  €16,90 (–11 %)
  €15

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: