• 1 z 5
 

SPIEVANKOVO 5 - O povolaniach (DVD)

 

Muzikálová rozprávka pre celú rodinu. Vynikajúce hudobné spracovanie so symfonickým orchestrom, dynamické melódie a filmové spracovanie.

DVD získalo ocenenie SOZA "Najpredávanejší nosič zvukovo-obrazového záznamu tvorby slovenských autorov 2015"

€10
   
Kategória DVD
 

Zahrajko bude mať narodeniny a Spievanka mu chce pripraviť oslavu. Zavolá si na pomoc malých kamarátov, ktorí jej v tom pomôžu. Spolu s bobrami stolármi, krajčírom rakom či pekárom mackom Lackom mu vyrobia darčeky. Deti spoznajú v Spievankove veľa rôznych povolaní, ktoré sa im predstavia pesničkou a naučia sa, že každé z povolaní je rovnako dôležité. Postavy zieratiek stvárňujú vynikajúci slovenskí herci, aj vďaka ktorým zažijete veľa zábavy.

Balenie obsahuje 2 DVD. Na jednom DVD je Spievankovo 5 a na druhom DVD už tradične veľmi obľúbený Film o filme a fotografie z natáčania.

Účinkujú: Mária Podhradská, Richard Čanaky, Roman Pomajbo, František Kovár, Lukáš Latinák, Monika Hilmerová, Zuzana Kapráliková, Kamil Mikulčík, Ján Gallovič, Csongor Kassai, Aniko'Vargová, Rado Kuric, Miki Michelčík a ďalší.

Zoznam piesní:

1. Učiteľka sova
2. Upratovačka veverička
3. Stolári bobri
4. Doktor ďateľ a sestrička lastovička
5. Krajčír rak
6. Kominár kocúr
7. Murári prasiatka
8. Hasiči mravce
9. Smetiari potkani
10. Pekár macko
11. Policajti psi
12. Každý z nás talent má

Celý film SPIEVANKOVO 5 nájdete aj v našej Apke. Sťahujte tu: /aplikacia/

    

Podobný produkt

   
 • Krtkove bludisko copy 122
  Krtkove bludisko

  Spoločenská hra Krtkove bludisko vás zavedie do tajomného podzemia. Žije tam slepý a pracovitý dobrák krtko. Ten si svoje chodbičky vylepšuje nájdenými predmetmi, ktoré patria ostatným obyvateľom Spievankova. Keď krtko na chvíľu zaspí, čarovná píšťalka vás zavedie do jeho kráľovstva. Máte príležitosť stratené veci pozbierať. Musíte sa však pohybovať opatrne a hlavne potichu. Keď nájdete zvonec pani učiteľky sovy, ten hlasno zazvoní a krtka zobudí. A ten si len tak ľahko nenechá nájdené veci vziať...

   

  LIMITOVANÁ EDÍCIA

  €16 (–50 %)
  €8

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: