Novinka Tip
 • 1 z 4
 

Kúzelné čítanie SPIEVANKOVO - POVOLANIA

 

Horúca novinka! .....  HIT SEZÓNY!
Máte šancu získať tento nový skvelý produkt medzi prvými a neriskovať, že bude hneď vypredaný... ako to bolo u prvej knihe minulý rok!

Vyberte sa prežiť nové dobrodružstvá Spievanky a Zahrajka teraz v téme POVOLANÍ - tradičných, vtipných aj úplne nových, o ktorých ste ešte nepočuli. Množstvo nových pesničiek, pútavý príbeh, vtipné dialógy, zábavné kvízy, spoločenská hra v závere knihy. 

Kniha je vhodná pre deti od 2 rokov, prispôsobili sme veľkosť detailov, náročnosť textov aj náučné informácie sú spracované vhodným spôsobom. Pre starších sme do knihy schovali množstvo vtipných momentov a nové skvelé pesničky. Rodičia si znovu prídu na svoje a nájdu v knihe vtipné odkazy :-) 

Bežná cena €19,99
Ušetríte €2 (–10 %)
€17,99
   
Kategória KNIHY
 

Pozriete sa na stavbu, do škôlky aj nemocnice, k smelým hasičom, na poštu, do obchodu i reštaurácie. Zistíte ako funguje ekologický dvor a užijete si vznešené umenie na zámku kráľovnej Harmónie. Určite si obľúbite nových kamarátov – myšiacie deti Mišku a Miška, ktorí si rôzne povolania skúšajú. Čo všetko zvláda a stíha každá mamička? Ktoré povolanie sa našim myškám najviac páči? To sa dozviete v zábavnej hre na konci knihy. Pridajte sa k nám a prežite ďalšie dobrodružstvá!

Obsahuje viac ako 2000 zvukov
Nahovorili: Mária Podhradská, Richard Čanaky, Roman Pomajbo

Rozmery knižky: 22,9 cm x 26,9 cm
ISBN: 978-80-7688-131-0

HOVORIACA KNIHA FUNGUJE IBA S POUŽITÍM ELEKTRONICKEJ CERUZKY ALBI. KNIHA NEOBSAHUJE ELEKTRONICKÚ CERUZKU ALBI

Nepoznáte tento produkt? Nech sa páči, zoznámte sa :-)
ALBI Kúzelné čítanie - Spievankovo je interaktívna kniha, ktorá zabaví Vaše dieťa na hodiny. Pero dieťa prikladá na objekty v knihe, ktoré mu v troch režimoch prehrávajú rôzny obsah - základné pomenovania, zaujímavé dialógy alebo pesničku/vydávajú zvuky. Okrem toho v nej nájdete dva typy kvízov - ľahší a ťažší a na konci zábavnú spoločenskú hru. Vďaka peru sa dieťa nielen zabaví, ale aj naučí množstvo užitočných vecí celkom samé. 

Knihy máme skladom a odosielame obratom.

ĎAKUJEME ZA VAŠU PODPORU!

Podobné produkty

   
 • zastera web 388
  Detská zástera

  NOVINKA

  Potešte svoju malú pomocníčku / pomocníka štýlovou bavlnenou zásterkou.
  Pre pomoc v kuchyni, v záhradke, alebo len tak - na parádu!

  LIMITOVANÁ EDÍCIA povolania


  €9,99
 • Spievanka, Zahrajko a zatúlaná píšťalka copy 128
  Spievanka, Zahrajko a zatúlaná píšťalka

  Pútavé čítanie o dobrodružstvách, rozdelené do kapitol, ktoré sa dajú čítať samostatne ako minipríbehy. Vhodné aj ako prvé čítanie pre školákov. Kniha je bohato ilustrovaná, takže si prídu na svoje aj menšie detičky.

   

  €11,90
 • Spevníček plný pesničiek a kresbičiek copy 221
  Spevníček plný pesničiek a kresbičiek

  Unikátna hudobná zbierka s notami a akordami. Spevník obsahuje výber 100 najkrajších piesní. Nechýba výber z obľúbených filmov, zimné pesničky, koledy a uspávanky. Praktická hrebeňová väzba dobre drží na klavíri či notovom stojane.

  Praktická hrebeňová väzba, pre jednoduché použitie v stojane na noty.

   

  €16,90 (–11 %)
  €15

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: