• 1 z 4
 

Čaro vianočnej hviezdy (DVD)

 

V SPIEVANKOVE sa všetci obyvatelia s veľkým očakávaním pripravujú na Vianoce. Stačí už len jedno - vložiť novú pieseň do vianočnej hviezdy, ktorá rozžiari vyzdobený stromček. U Spievanky a Zahrajka sú prípravy tiež v plnom prúde. Tak sa do nich pohrúžili, že si ani neuvedomili, že zabudli na to najdôležitejšie... Hviezda je preč! 
Podarí sa Spievanke a Zahrajkovi nájsť zázračnú hviezdu včas a zachrániť tak spievankovské Vianoce?

 

Bežná cena €12,99
Ušetríte €0,99 (–7 %)
€12
   
Kategória DVD
 

Je zima, sneh a mráz. Chrobáčiky sa pripravujú na veľký vianočný koncert, leštia svoje hudobné nástroje. Spievanka upratuje, ukladá, utiera, zametá.... Zahrajko zdobí stromček a zostáva už len jedno, vianočná hviezda. Kam ju Spievanka založila? Prečo nie je na svojom mieste? Bez nej Vianoce predsa nezačnú. Obaja sa rozhodnú, že ju nájdu-  "po svojom". Počas hľadania napríklad zistia, aký darček vyrába stolár bobor, čo pečie Macko Lacko aj čo majú nové ježkovci...K dokonalým Vianociam však nechýba hviezda. Skutočne totiž záleží na láske, priateľstve a odpustení.

Nádherný vianočný príbeh plný pesničiek, obľúbených obyvateľov Spievankova v podaní Márie Podhradskej a Richarda Čanakyho.

Tip pre Vás:

  • Pozrite si aj CD - SPIEVANKOVO Naj hity tu.
  • Vyberte si CD a DVD výhodne tu.

Oficiálny trailer:

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: