• 1 z 5
 

kolekcia VIANOCE

 

Žažite tie pravé SPIEVANKOVSKÉ VIANOCE!
Jedinečná kolekcia tých najkrajších vianočných kolied (CD) na počúvania a vianočný príbeh na pozeranie (DVD).

EXTRA ZĽAVA - 27%

Bežná cena €22
Ušetríte €17 (–77 %)
€5
   
Kategória CD
 

Obsah KOLEKCIE:

CD s koledami a vianočmými piesňami
U nás v Spievankove milujeme Vianoce! Preto sme pre vás nahrali CD s vianočnými koledami a známymi vianočnými piesňami, ktoré vyčarujú u vás doma tú pravú vianočnú atmosféru.

DVD s vianočným príbehom

Chcete vidieť, ako sa obyvatelia SPIEVANKOVA pripravujú na Vianoce? Je zima, sneh a mráz. Chrobáčiky sa pripravujú na veľký vianočný koncert, leštia svoje hudobné nástroje. Spievanka upratuje, ukladá, utiera, zametá.... Zahrajko zdobí stromček a zostáva už len jedno, vianočná hviezda. Kam ju Spievanka založila? Prečo nie je na svojom mieste? Bez nej Vianoce predsa nezačnú. Obaja sa rozhodnú, že ju nájdu-  "po svojom". Počas hľadania napríklad zistia, aký darček vyrába stolár bobor, čo pečie Macko Lacko aj čo majú nové ježkovci...K dokonalým Vianociam však nechýba hviezda. Skutočne totiž záleží na láske, priateľstve a odpustení.

Nádherný vianočný príbeh plný pesničiek, obľúbených obyvateľov Spievankova v podaní Márie Podhradskej a Richarda Čanakyho.

Podobné produkty

   
 • Vianočné piesne hudobné podklady copy R0006
  Vianočné piesne - hudobné podklady (CD)

  Slovenské Vianoce, to sú koledy. S láskou vybrané nádherné piesne, ktoré majú silné posolstvo lásky, nádeje a ľudskosti. Hudba, ktorá vyčaruje tú pravú pohodovú vianočnú atmosféru. A poteší aj dospelých.

  Špeciálne CD pre besiedky, koncerty a vystúpenia.

  €8 (–63 %)
  €2,99

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: